1. 19.1, Beginner damer

    08:30 Heat 1 Beginner damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 101 LiDa Lisa Mattsson, Ida Söderlund
    2 102 Team Ellisa Ella Hellberg, Lisa Envall
    3 103 Team Pantertanter Oline Herou, Charlotte Oster
    4 104 Team Järlinden Johanna Fischer, Linnea Sjögren
    5 105 Team Miida Michaela Forslund, Ida Hedlund
    6 106 Yes SWE-CAN! Brittany Holmes, Angelica Harryson
    08:45 Heat 2 Beginner damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 107 Bifrost Finest Malin Herou, Linnea Eriksson
    2 108 Team m&m Malin Gnospelius, My Gnospelius
    3 109 Team Fyshuset Clara Ekberg, Julia Högnelid
    4 110 Team Max Sabina Fontana, Jennifer Lundgren
    5 111 NTC rookies Amanda Andersson, Kyra Klevelid
    6 112 Team Atletverkstan Anna Ödqvist, Patricia Loberg
    09:00 Heat 3 Beginner damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 113 Noobs By BF Angelica Westelius, Sofia Wennberg
    2 114 Team ThuRehn Michaéla Rehn, Kajsa Thunell
    3 115 Team Stipra kundze Sandra Rönningen, Elisabeth Aspefalk
    4 116 Högkvist/Lindholm Lovisa Högkvist, Elisabeth Lindholm
    5 117 Team CFP Julia Lindskog, Sofia Hedling
    6 118 Blackbox Falun Josefina Wikman, Carolina Söderberg
    09:15 Heat 4 Beginner damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 119 Team TörnVall Lina Törnqvist, Marie Edvall
    2 120 Trouble-unders Sofia Smith, Louise Hagström
    3 121 Heat76 Malin Hamrén, Johanna Larsson
    4 122 Team No run Stina Englund, Helena Bylund
    5 123 Bäck & Brand Ninni Bäckström, Maria Brandström
    6 124 Pink Power Caroline Bergvall, Emelie Persson
    09:30 Heat 5 Beginner damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 125 Grymma Gummor Karin Thune, Linda Vixner
    2 126 Björktjära Rookies Frida Gustafsson, Isabelle Jalgerius
    3 127 Team U and Mi Miranda Östblom, Ulrika Andersson
    4 128 Team S&M Madelene Eriksson, Sofia Bryntesson
    5 129 Bengan & With Malin Bengtsson, Johanna With
    6 130 Falu IF Dam Kattis Strömberg, Sara Carlsson
  2. 19.1, Beginner herrar

    09:45 Heat 1 Beginner herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 201 SlowBurn Marcus Bengtsson, Henrik Jonsson
    2 202 MK Oldboys Björn Thune, Anders Ivarson
    3 203 Lång och Kort Andreas Blomqvist, Simon Halvarsson
    4 204 TILLWALL Conny Tillman, Mikael Wallberg
    10:00 Heat 2 Beginner herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 205 Peroni Pontus Herou, Andreas Karlsson
    2 206 Kråkbergsindianerna John Cristoferson, Martin Nilsson
    3 207 EmilOEmil Emil Torstensson, Emil Cederqvist
    4 208 B-row-derna Anton Widemark, Oskar Widemark
    5 209 Topnotch Andreas Bond, Mikael Lappalainen
    10:12

    Pause

    10 min
  3. 19.2, Beginner damer

    10:25 Heat 1 Beginner damer 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 101 LiDa Lisa Mattsson, Ida Söderlund
    2 102 Team Ellisa Ella Hellberg, Lisa Envall
    3 103 Team Pantertanter Oline Herou, Charlotte Oster
    4 104 Team Järlinden Johanna Fischer, Linnea Sjögren
    5 105 Team Miida Michaela Forslund, Ida Hedlund
    6 106 Yes SWE-CAN! Brittany Holmes, Angelica Harryson
    7 107 Bifrost Finest Malin Herou, Linnea Eriksson
    8 108 Team m&m Malin Gnospelius, My Gnospelius
    9 109 Team Fyshuset Clara Ekberg, Julia Högnelid
    10 110 Team Max Sabina Fontana, Jennifer Lundgren
    10:43 Heat 2 Beginner damer 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 111 NTC rookies Amanda Andersson, Kyra Klevelid
    2 112 Team Atletverkstan Anna Ödqvist, Patricia Loberg
    3 113 Noobs By BF Angelica Westelius, Sofia Wennberg
    4 114 Team ThuRehn Michaéla Rehn, Kajsa Thunell
    5 115 Team Stipra kundze Sandra Rönningen, Elisabeth Aspefalk
    6 116 Högkvist/Lindholm Lovisa Högkvist, Elisabeth Lindholm
    7 117 Team CFP Julia Lindskog, Sofia Hedling
    8 118 Blackbox Falun Josefina Wikman, Carolina Söderberg
    9 119 Team TörnVall Lina Törnqvist, Marie Edvall
    10 120 Trouble-unders Sofia Smith, Louise Hagström
    11:01 Heat 3 Beginner damer 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 121 Heat76 Malin Hamrén, Johanna Larsson
    2 122 Team No run Stina Englund, Helena Bylund
    3 123 Bäck & Brand Ninni Bäckström, Maria Brandström
    4 124 Pink Power Caroline Bergvall, Emelie Persson
    5 125 Grymma Gummor Karin Thune, Linda Vixner
    6 126 Björktjära Rookies Frida Gustafsson, Isabelle Jalgerius
    7 127 Team U and Mi Miranda Östblom, Ulrika Andersson
    8 128 Team S&M Madelene Eriksson, Sofia Bryntesson
    9 129 Bengan & With Malin Bengtsson, Johanna With
    10 130 Falu IF Dam Kattis Strömberg, Sara Carlsson
  4. 19.2, Beginner herrar

    11:19 Heat 1 Beginner herrar 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 201 SlowBurn Marcus Bengtsson, Henrik Jonsson
    2 202 MK Oldboys Björn Thune, Anders Ivarson
    3 203 Lång och Kort Andreas Blomqvist, Simon Halvarsson
    4 204 TILLWALL Conny Tillman, Mikael Wallberg
    5 205 Peroni Pontus Herou, Andreas Karlsson
    6 206 Kråkbergsindianerna John Cristoferson, Martin Nilsson
    7 207 EmilOEmil Emil Torstensson, Emil Cederqvist
    8 208 B-row-derna Anton Widemark, Oskar Widemark
    9 209 Topnotch Andreas Bond, Mikael Lappalainen
    11:35

    Pause

    38 min
  5. 12:15 Heat 1 Beginner damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 101 Lisa Mattsson
    2 102 Ella Hellberg
    3 103 Oline Herou
    4 104 Johanna Fischer
    5 105 Michaela Forslund
    6 106 Brittany Holmes
    12:27 Heat 1 Beginner damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 101 Lisa Mattsson
    2 102 Ella Hellberg
    3 103 Oline Herou
    4 104 Johanna Fischer
    5 105 Michaela Forslund
    6 106 Brittany Holmes
    12:34 Heat 2 Beginner damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 107 Malin Herou
    2 108 Malin Gnospelius
    3 109 Clara Ekberg
    4 110 Sabina Fontana
    5 111 Amanda Andersson
    6 112 Anna Ödqvist
    12:46 Heat 2 Beginner damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 107 Malin Herou
    2 108 Malin Gnospelius
    3 109 Clara Ekberg
    4 110 Sabina Fontana
    5 111 Amanda Andersson
    6 112 Anna Ödqvist
    12:53 Heat 3 Beginner damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 113 Angelica Westelius
    2 114 Michaéla Rehn
    3 115 Sandra Rönningen
    4 116 Lovisa Högkvist
    5 117 Julia Lindskog
    6 118 Josefina Wikman
    13:05 Heat 3 Beginner damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 113 Angelica Westelius
    2 114 Michaéla Rehn
    3 115 Sandra Rönningen
    4 116 Lovisa Högkvist
    5 117 Julia Lindskog
    6 118 Josefina Wikman
    13:12 Heat 4 Beginner damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 119 Lina Törnqvist
    2 120 Sofia Smith
    3 121 Malin Hamrén
    4 122 Stina Englund
    5 123 Ninni Bäckström
    6 124 Caroline Bergvall
    13:24 Heat 4 Beginner damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 119 Lina Törnqvist
    2 120 Sofia Smith
    3 121 Malin Hamrén
    4 122 Stina Englund
    5 123 Ninni Bäckström
    6 124 Caroline Bergvall
    13:31 Heat 5 Beginner damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 125 Karin Thune
    2 126 Frida Gustafsson
    3 127 Miranda Östblom
    4 128 Madelene Eriksson
    5 129 Malin Bengtsson
    6 130 Kattis Strömberg
    13:43 Heat 5 Beginner damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 125 Karin Thune
    2 126 Frida Gustafsson
    3 127 Miranda Östblom
    4 128 Madelene Eriksson
    5 129 Malin Bengtsson
    6 130 Kattis Strömberg
  6. 13:50 Heat 1 Beginner herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 201 Marcus Bengtsson
    2 202 Björn Thune
    3 203 Andreas Blomqvist
    4 204 Conny Tillman
    14:02 Heat 1 Beginner herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 201 Marcus Bengtsson
    2 202 Björn Thune
    3 203 Andreas Blomqvist
    4 204 Conny Tillman
    14:09 Heat 2 Beginner herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 205 Pontus Herou
    2 206 John Cristoferson
    3 207 Emil Torstensson
    4 208 Anton Widemark
    5 209 Andreas Bond
    14:21 Heat 2 Beginner herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 205 Pontus Herou
    2 206 John Cristoferson
    3 207 Emil Torstensson
    4 208 Anton Widemark
    5 209 Andreas Bond
    14:21 Pause 9 min
  7. 19.4, Beginner damer

    14:37 Heat 1 Beginner damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 101 LiDa Lisa Mattsson, Ida Söderlund
    2 102 Team Ellisa Ella Hellberg, Lisa Envall
    3 103 Team Pantertanter Oline Herou, Charlotte Oster
    4 104 Team Järlinden Johanna Fischer, Linnea Sjögren
    5 105 Team Miida Michaela Forslund, Ida Hedlund
    6 106 Yes SWE-CAN! Brittany Holmes, Angelica Harryson
    14:52 Heat 2 Beginner damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 107 Bifrost Finest Malin Herou, Linnea Eriksson
    2 108 Team m&m Malin Gnospelius, My Gnospelius
    3 109 Team Fyshuset Clara Ekberg, Julia Högnelid
    4 110 Team Max Sabina Fontana, Jennifer Lundgren
    5 111 NTC rookies Amanda Andersson, Kyra Klevelid
    6 112 Team Atletverkstan Anna Ödqvist, Patricia Loberg
    15:07 Heat 3 Beginner damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 113 Noobs By BF Angelica Westelius, Sofia Wennberg
    2 114 Team ThuRehn Michaéla Rehn, Kajsa Thunell
    3 115 Team Stipra kundze Sandra Rönningen, Elisabeth Aspefalk
    4 116 Högkvist/Lindholm Lovisa Högkvist, Elisabeth Lindholm
    5 117 Team CFP Julia Lindskog, Sofia Hedling
    6 118 Blackbox Falun Josefina Wikman, Carolina Söderberg
    15:22 Heat 4 Beginner damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 119 Team TörnVall Lina Törnqvist, Marie Edvall
    2 120 Trouble-unders Sofia Smith, Louise Hagström
    3 121 Heat76 Malin Hamrén, Johanna Larsson
    4 122 Team No run Stina Englund, Helena Bylund
    5 123 Bäck & Brand Ninni Bäckström, Maria Brandström
    6 124 Pink Power Caroline Bergvall, Emelie Persson
    15:37 Heat 5 Beginner damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 125 Grymma Gummor Karin Thune, Linda Vixner
    2 126 Björktjära Rookies Frida Gustafsson, Isabelle Jalgerius
    3 127 Team U and Mi Miranda Östblom, Ulrika Andersson
    4 128 Team S&M Madelene Eriksson, Sofia Bryntesson
    5 129 Bengan & With Malin Bengtsson, Johanna With
    6 130 Falu IF Dam Kattis Strömberg, Sara Carlsson
  8. 19.4, Beginner herrar

    15:52 Heat 1 Beginner herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 201 SlowBurn Marcus Bengtsson, Henrik Jonsson
    2 202 MK Oldboys Björn Thune, Anders Ivarson
    3 203 Lång och Kort Andreas Blomqvist, Simon Halvarsson
    4 204 TILLWALL Conny Tillman, Mikael Wallberg
    16:07 Heat 2 Beginner herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 205 Peroni Pontus Herou, Andreas Karlsson
    2 206 Kråkbergsindianerna John Cristoferson, Martin Nilsson
    3 207 EmilOEmil Emil Torstensson, Emil Cederqvist
    4 208 B-row-derna Anton Widemark, Oskar Widemark
    5 209 Topnotch Andreas Bond, Mikael Lappalainen