1. 19.1, Master damer

    08:30 Heat 1 Master damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 301 De ovilliga Johanna Holmkvist, Eva Öhlander
    2 302 Double I , Ida Bergström
    3 303 Staffe ladies Ella Muhrman, Sara Waerme
    4 304 Team Woodtown Kristina Eriksson, Nina Adolfsson
    5 305 Lotta & Lilla My Jonna Löf, Lotta Ekberg
    6 306 TeamGöttMos Marie Hedman , Titti Berg
  2. 19.1, Master herrar

    08:45 Heat 1 Master herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 401 MK gubbarna Ola Zetterström, Jonas Viklund
    2 402 Rolle med lärli Johan Gnospelius, Roland Boholm
    3 403 0243 liiite bättre än 023 Daniel Nordqvist, Robert Fernström
    4 404 Blod svett och dårar patrik reimertz, Andreas Hansson
    5 405 Helan och Halvan Jens Obelin, Lars-Göran Brattlöf
    09:00 Heat 2 Master herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 406 Silver ryggarna Christopher Klahr, Johan Strandberg
    2 407 Team gubbgympa Ari Lahti, Lars-Erik Söderlind
    3 408 Team Återvunna Mikael Edvardsson, Daniel Jansson
    4 409 Grumpy Old Dudes Uffe Ihrsén, Ashkan Assadi
    5 410 YesBox Bodybuilders Johnny Centerlid, Peter Nyström
    6 411 Crossfit Nora masert edition Niclas Bryngelson, Magnus Eriksson
  3. 19.1, Intermediate damer

    09:15 Heat 1 Intermediate damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 501 GRL PWR Malin Vennberg , Madeleine Nilsson
    2 502 M&EM Emelie Domanders, Malin Zetterberg
    3 503 Björktjära Proseccos Linda Skavsjö, Ida Larsson
    4 504 Factor Gym Petra Bergqvist, Sofia Roos
    5 509 Björktjära Ahlman & Tjäder Malin Ahlman, Lena Tjäder
    09:30 Heat 2 Intermediate damer 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 505 teresia&sara Teresia Gustafsson, sara karlsson
    2 506 EMSTHER Emma Johansson, Esther Busch Paulsson
    3 507 Bruketboxen Jessie Ahlkvist, Jonna Ahlkvist
    4 508 TEAM SWISH Sussie Andersson, Sofie Aniliadis
    5 510 Boxen Ludvika Elin Miettinen, Julia Eklund
  4. 19.1, Intermediate herrar

    09:45 Heat 1 Intermediate herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 601 Team601 Calle Svadling, Jesper Gifvars
    2 602 Fork knife Jacob Fredholm, Victor Lindholm
    3 603 Svett Andreas Park, Jacob Lundmark
    4 604 Björktjärafitness Team RM Magnus Östlund, Robert Ahlman
    5 605 JRx2 Wilhelm Nilsson, Jesper Roos
    10:00 Heat 2 Intermediate herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 606 Playtime Tigers Adam Olofsson, Henrik Kyllönen
    2 607 Crossfit fellingsbro nils persson, Casper Larsson
    3 608 Absolut Överens Jakob Rångeby, Max Perés
    4 609 Hofors Finest Micke Persson, Daniel Arousell
    5 610 Fältings vader Hajdin Tahiri, Petter Fälting
    10:15 Heat 3 Intermediate herrar 19.1
    Lane Start nr Team Athletes
    1 611 Dead Man’s Hand Kevin Trajkovski, Gustaf Holmberg
    2 612 Bromance Per Johansson, Tomas Danebäck
    3 613 Shahwan tobak och livs Abdalsalam Shahwan, Niklas Björk
    4 614 Team Sjögräs Tobias Eriksson, Fredrik Sjögren
    5 615 Team MNB Lukas Messing, Mathias Hjertsson
    10:27 PAUSE 10 min
  5. 19.2, Master damer

    10:40 Heat 1 Master damer 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 301 De ovilliga Johanna Holmkvist, Eva Öhlander
    2 302 Double I , Ida Bergström
    3 303 Staffe ladies Ella Muhrman, Sara Waerme
    4 304 Team Woodtown Kristina Eriksson, Nina Adolfsson
    5 305 Lotta & Lilla My Jonna Löf, Lotta Ekberg
    6 306 TeamGöttMos Marie Hedman , Titti Berg
  6. 19.2, Master herrar

    10:58 Heat 1 Master herrar 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 401 MK gubbarna Ola Zetterström, Jonas Viklund
    2 402 Rolle med lärli Johan Gnospelius, Roland Boholm
    3 403 0243 liiite bättre än 023 Daniel Nordqvist, Robert Fernström
    4 404 Blod svett och dårar patrik reimertz, Andreas Hansson
    5 405 Helan och Halvan Jens Obelin, Lars-Göran Brattlöf
    6 406 Silver ryggarna Christopher Klahr, Johan Strandberg
    7 407 Team gubbgympa Ari Lahti, Lars-Erik Söderlind
    8 408 Team Återvunna Mikael Edvardsson, Daniel Jansson
    9 409 Grumpy Old Dudes Uffe Ihrsén, Ashkan Assadi
    10 410 YesBox Bodybuilders Johnny Centerlid, Peter Nyström
    11 411 Crossfit Nora masert edition Niclas Bryngelson, Magnus Eriksson
  7. 19.2, Intermediate damer

    11:16 Heat 1 Intermediate damer 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 501 GRL PWR Malin Vennberg , Madeleine Nilsson
    2 502 M&EM Emelie Domanders, Malin Zetterberg
    3 503 Björktjära Proseccos Linda Skavsjö, Ida Larsson
    4 504 Factor Gym Petra Bergqvist, Sofia Roos
    5 509 Björktjära Ahlman & Tjäder Malin Ahlman, Lena Tjäder
    6 505 teresia&sara Teresia Gustafsson, sara karlsson
    7 506 EMSTHER Emma Johansson, Esther Busch Paulsson
    8 507 Bruketboxen Jessie Ahlkvist, Jonna Ahlkvist
    9 508 TEAM SWISH Sussie Andersson, Sofie Aniliadis
    10 510 Boxen Ludvika Elin Miettinen, Julia Eklund
  8. 19.2, Intermediate herrar

    11:34 Heat 1 Intermediate herrar 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 601 Team601 Calle Svadling, Jesper Gifvars
    2 602 Fork knife Jacob Fredholm, Victor Lindholm
    3 603 Svett Andreas Park, Jacob Lundmark
    4 604 Björktjärafitness Team RM Magnus Östlund, Robert Ahlman
    5 605 JRx2 Wilhelm Nilsson, Jesper Roos
    6 606 Playtime Tigers Adam Olofsson, Henrik Kyllönen
    7 607 Crossfit fellingsbro nils persson, Casper Larsson
    11:52 Heat 2 Intermediate herrar 19.2
    Lane Start nr Team Athletes
    1 608 Absolut Överens Jakob Rångeby, Max Perés
    2 609 Hofors Finest Micke Persson, Daniel Arousell
    3 610 Fältings vader Hajdin Tahiri, Petter Fälting
    4 611 Dead Man’s Hand Kevin Trajkovski, Gustaf Holmberg
    5 612 Bromance Per Johansson, Tomas Danebäck
    6 613 Shahwan tobak och livs Abdalsalam Shahwan, Niklas Björk
    7 614 Team Sjögräs Tobias Eriksson, Fredrik Sjögren
    8 615 Team MNB Lukas Messing, Mathias Hjertsson
    12:08 Pause 20 min
  9. 12:30 Heat 1 Master damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 301 Johanna Holmkvist
    2 302
    3 303 Ella Muhrman
    4 304 Kristina Eriksson
    5 305 Jonna Löf
    6 306 Marie Hedman
    12:42 Heat 1 Master damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 301 Johanna Holmkvist
    2 302
    3 303 Ella Muhrman
    4 304 Kristina Eriksson
    5 305 Jonna Löf
    6 306 Marie Hedman
  10. 12:49 Heat 1 Master herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 401 Ola Zetterström
    2 402 Johan Gnospelius
    3 403 Daniel Nordqvist
    4 404 patrik reimertz
    5 405 Jens Obelin
    13:01 Heat 1 Master herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 401 Ola Zetterström
    2 402 Johan Gnospelius
    3 403 Daniel Nordqvist
    4 404 patrik reimertz
    5 405 Jens Obelin
    13:08 Heat 2 Master herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 406 Christopher Klahr
    2 407 Ari Lahti
    3 408 Mikael Edvardsson
    4 409 Uffe Ihrsén
    5 410 Johnny Centerlid
    6 411 Niclas Bryngelson
    13:20 Heat 2 Master herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 406 Christopher Klahr
    2 407 Ari Lahti
    3 408 Mikael Edvardsson
    4 409 Uffe Ihrsén
    5 410 Johnny Centerlid
    6 411 Niclas Bryngelson
  11. 13:27 Heat 1 Intermediate damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 501 Malin Vennberg
    2 502 Emelie Domanders
    3 503 Linda Skavsjö
    4 504 Petra Bergqvist
    5 509 Malin Ahlman
    13:42 Heat 1 Intermediate damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 501 Malin Vennberg
    2 502 Emelie Domanders
    3 503 Linda Skavsjö
    4 504 Petra Bergqvist
    5 509 Malin Ahlman
    13:49 Heat 2 Intermediate damer 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 505 Teresia Gustafsson
    2 506 Emma Johansson
    3 507 Jessie Ahlkvist
    4 508 Sussie Andersson
    5 510 Elin Miettinen
    14:04 Heat 2 Intermediate damer 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 505 Teresia Gustafsson
    2 506 Emma Johansson
    3 507 Jessie Ahlkvist
    4 508 Sussie Andersson
    5 510 Elin Miettinen
  12. 14:11 Heat 1 Intermediate herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 601 Calle Svadling
    2 602 Jacob Fredholm
    3 603 Andreas Park
    4 604 Magnus Östlund
    5 605 Wilhelm Nilsson
    14:26 Heat 1 Intermediate herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 601 Calle Svadling
    2 602 Jacob Fredholm
    3 603 Andreas Park
    4 604 Magnus Östlund
    5 605 Wilhelm Nilsson
    14:33 Heat 2 Intermediate herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 606 Adam Olofsson
    2 607 nils persson
    3 608 Jakob Rångeby
    4 609 Micke Persson
    5 610 Hajdin Tahiri
    14:48 Heat 2 Intermediate herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 606 Adam Olofsson
    2 607 nils persson
    3 608 Jakob Rångeby
    4 609 Micke Persson
    5 610 Hajdin Tahiri
    14:55 Heat 3 Intermediate herrar 19.3a
    Lane Start nr Athlete
    1 611 Kevin Trajkovski
    2 612 Per Johansson
    3 613 Abdalsalam Shahwan
    4 614 Tobias Eriksson
    5 615 Lukas Messing
    15:10 Heat 3 Intermediate herrar 19.3b
    Lane Start nr Athlete
    1 611 Kevin Trajkovski
    2 612 Per Johansson
    3 613 Abdalsalam Shahwan
    4 614 Tobias Eriksson
    5 615 Lukas Messing
    15:10 Pause 8 min
  13. 19.4, Master damer

    15:25 Heat 1 Master damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 301 De ovilliga Johanna Holmkvist, Eva Öhlander
    2 302 Double I , Ida Bergström
    3 303 Staffe ladies Ella Muhrman, Sara Waerme
    4 304 Team Woodtown Kristina Eriksson, Nina Adolfsson
    5 305 Lotta & Lilla My Jonna Löf, Lotta Ekberg
    6 306 TeamGöttMos Marie Hedman , Titti Berg
  14. 19.4, Master herrar

    15:40 Heat 1 Master herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 401 MK gubbarna Ola Zetterström, Jonas Viklund
    2 402 Rolle med lärli Johan Gnospelius, Roland Boholm
    3 403 0243 liiite bättre än 023 Daniel Nordqvist, Robert Fernström
    4 404 Blod svett och dårar patrik reimertz, Andreas Hansson
    5 405 Helan och Halvan Jens Obelin, Lars-Göran Brattlöf
    15:55 Heat 2 Master herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 406 Silver ryggarna Christopher Klahr, Johan Strandberg
    2 407 Team gubbgympa Ari Lahti, Lars-Erik Söderlind
    3 408 Team Återvunna Mikael Edvardsson, Daniel Jansson
    4 409 Grumpy Old Dudes Uffe Ihrsén, Ashkan Assadi
    5 410 YesBox Bodybuilders Johnny Centerlid, Peter Nyström
    6 411 Crossfit Nora masert edition Niclas Bryngelson, Magnus Eriksson
  15. 19.4, Intermediate damer

    16:10 Heat 1 Intermediate damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 501 GRL PWR Malin Vennberg , Madeleine Nilsson
    2 502 M&EM Emelie Domanders, Malin Zetterberg
    3 503 Björktjära Proseccos Linda Skavsjö, Ida Larsson
    4 504 Factor Gym Petra Bergqvist, Sofia Roos
    5 509 Björktjära Ahlman & Tjäder Malin Ahlman, Lena Tjäder
    16:25 Heat 2 Intermediate damer 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 505 teresia&sara Teresia Gustafsson, sara karlsson
    2 506 EMSTHER Emma Johansson, Esther Busch Paulsson
    3 507 Bruketboxen Jessie Ahlkvist, Jonna Ahlkvist
    4 508 TEAM SWISH Sussie Andersson, Sofie Aniliadis
    5 510 Boxen Ludvika Elin Miettinen, Julia Eklund
  16. 19.4, Intermediate herrar

    16:40 Heat 1 Intermediate herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 601 Team601 Calle Svadling, Jesper Gifvars
    2 602 Fork knife Jacob Fredholm, Victor Lindholm
    3 603 Svett Andreas Park, Jacob Lundmark
    4 604 Björktjärafitness Team RM Magnus Östlund, Robert Ahlman
    5 605 JRx2 Wilhelm Nilsson, Jesper Roos
    16:55 Heat 2 Intermediate herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 606 Playtime Tigers Adam Olofsson, Henrik Kyllönen
    2 607 Crossfit fellingsbro nils persson, Casper Larsson
    3 608 Absolut Överens Jakob Rångeby, Max Perés
    4 609 Hofors Finest Micke Persson, Daniel Arousell
    5 610 Fältings vader Hajdin Tahiri, Petter Fälting
    17:10 Heat 3 Intermediate herrar 19.4
    Lane Start nr Team Athletes
    1 611 Dead Man’s Hand Kevin Trajkovski, Gustaf Holmberg
    2 612 Bromance Per Johansson, Tomas Danebäck
    3 613 Shahwan tobak och livs Abdalsalam Shahwan, Niklas Björk
    4 614 Team Sjögräs Tobias Eriksson, Fredrik Sjögren
    5 615 Team MNB Lukas Messing, Mathias Hjertsson